+38 (0472) 50-54-00,
+38 (093) 971-27-71

Позвонить по Skype

ул. Небесной Сотни, 30 Украина, г. Черкассы
of@ankvartal.com.ua, ankvartal@ukr.net

Каталог недвижимости

Будинок чи квартира: що обрати?

Коли настає питання купівлі свого першого житла, завжди виникає безліч запитань що ж обрати квартиру чи будинок. Звичайно, що остаточно дати відповідь не просто, бо як в квартирі так і в будинку є свої мінуси і плюси. Для того, щоб зробити правильний вибір слід їх порівняти і вже потім визначитись, що для вас підходить більше.


Спочатку розглянемо квартири.

Якщо розгляд почати з плюсів, то це звичайно те, що якщо ви будете житии в квартирі – це означає, що ви будете проживати в межах міста, тим самим не будете витрачати зайві кошти на проїзд. Якщо ваша квартира розташована в багатоквартирному будинку, в густонаселенному районі міста, це означає, що у вас поруч завжди будуть магазини, дитячий садочок, школа, зупинки громадського транспорту та ін.

Та розглянувши мінуси, можна відразу зрозуміти, що не так вже все і добре, як здається на перший погляд. Адже якщо проживаєте в квартирі , ви не завжди маєте право на перепланування квартири за вашим бажанням. Ще одним мінусом є те, що у вас майже у всих випадках є сусіди, які можуть час  від часу галасувати, робити шумний ремонт чи навіть затопити водою вашу квартиру. Також квартира не є найкращим вибором для тих, хто  полюбляє проводити більше вільного часу на природі, влаштовувати пікніки з друзями, адже там немає прибудинкової території, а якщо і є, то не всі ваші сусіди будуть раді вашим венселощам. Якщо ваша квартира знаходиться на високому поверсі, то варто враховувати те, що ліфт може час від часу не працювати, ще можуть бути проблеми із водопостачанням і опаленням.

Тепер можемо поговорити і про приватні будинки. Слід пам’ятати, що утримання приватного будинку буде накладнішим ніж квартира.

Плюсами є те, що в будь якому випадку будинок завжди сприймається більш просторим по відношенню до квартири. Ви можете виконати майже всі побажання з приводу ремонту чи перепланування будинку. У вас завжди буде можливість прийняти гостей і влаштувати пікнік чи барбекю. Проживання в будинку , це майже завжди свіже повітря, а також використання присадибної ділянки у якості городу, газану чи для фруктових посаджень. Є можливість проведення читої води зі своєї свердловини, підключення індивідуального опалення.

Із мінусів одразу визначається те, що утримання будинку буде обходитись досить недешево. Якщо ваш дім буде розташований за містом, вам доведеться витрачати більше часу і коштів, щоб дістатись до місця роботи чи навчання. Звичайно, що інфраструктура і транспортна розв’язка також буде не найкраща.

Але основним аспектом при остаточному виборі являється те, що вам більше до душі: ви полюбляєте, коли навколо завжди рух і метушня, чи обираєте тихе і спокійне життя у власному будинку. Памятайте, що вибір завжди за вами!